<< Kembali
LAPORAN PERGERAKAN SEMASA (Ahad, 05 Julai, 2020)

 
NAMA PEKERJA MASA URUSAN KETERANGAN WAKTU PERINGKAT
 Chan Li Yu (Latihan Industri)   07:15   Clock In      Waktu Peringkat 2 
 Corina Yeo Kiat Qie (Latihan Industri)   07:15   Clock In      Waktu Peringkat 2 
 Mohamad Syahidan bin Azmi (Latihan Industri)    07:49   Clock In      Waktu Peringkat 2 
 Nor Azizah binti Hasmuei (Latihan Industri)   07:36   Clock In      Waktu Peringkat 2 
 Nurul Alia Farhana binti Mohd Yasin (Latihan (ndustri)   07:22   Clock In      Waktu Peringkat 2 
 Nurul Nadwa binti Abdul Fatah (Pegawai Kontrak)   07:53   Clock In      Waktu Peringkat 2 
 Raihana binti Abdul Rahman (Latihan Industri)    07:49   Clock In      Waktu Peringkat 2 
 Raja Nurul Nadzirah binti Raja Adnan (Latihan Industri   07:45   Clock In      Waktu Peringkat 2 
 Adam Luke Anak Pugas   08:24   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Annie Nunis Anak Billy   07:54   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Dr. Ahmad bin Ali   07:51   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 DR. Masaya Katoh (Deputy Chief)   07:34   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Hamizah Nadia binti Alias @ Yusof   08:02   Clock In       Waktu Peringkat 3 
 Harun bin Said   08:15   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Haryati binti Harun   07:43   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Ismail bin Elias   07:23   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Kamariah binti Ismail   08:08   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Mazalina binti Ali   08:39   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Mohamed Rukhemei bin Abdul Hamid   08:13   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Mohd Fadhli bin Mat Lazim   07:42   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Mohd Nasir bin Muhammad Kasni   07:14   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Mohd Shafie bin Pak   07:04   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Mohd Zailu bin Sapiay   06:49   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Noor Azlina binti Ismail   07:55   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Nor Hafiza Binti Abdullah   07:43   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Norwani binti Ab. Ghani   07:15   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Nur Akmal bt Mohd Shahimi   07:21   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Nur Habibah Binti Abu Talib   10:28   Ada di Pejabat      Waktu Peringkat 3 
 Roazwi bin Embong   07:22   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Rosilah binti Senin   07:33   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Siti Rohani binti Jaafar   08:06   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Suriyana binti Yusof   07:45   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Wahidah binti Mohd Arshaad   08:23   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Wan Mohd Zulkifli bin Wan Mansor   07:16   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Wan Zainalabidin bin Wan Musa   07:29   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Y.M Raja Bidin bin Raja Hassan   08:03   Clock In      Waktu Peringkat 3 
 Haris Hanafi bin Ali (Domestic Assistant)   07:12   Clock In      Waktu Peringkat 1 
 Nor Lizan binti Arifin (Domestic Assistant)   07:13   Clock In      Waktu Peringkat 1 
 Roslina binti Embong (Domestic Assistant)    07:13   Clock In      Waktu Peringkat 1 
 Zulkifli bin Abd Wahab (Domestic Assistant)   07:24   Clock In      Waktu Peringkat 1